کلنا عباسک یا زینب

حرم عشق کربلاست و چگونه در بند خاک بماند آنکه پرواز آموخته است.

 

دوستان (بدتر از دشمن) طعنه میزنند تو جیره خوار سپاه قدسی

دشمنان طعنه میزنند که  شیعه کافری

اما نه تو فدایی زینبی. عباسی برای حرمین شریفین.

کلنا عباسک یا زینب

 

پی نوشت: 1.دیروز شهرمان میزبان پیکر مدافع حرمین شریفین، بسیجی شهید، خادم الشهداء شهید محسن حیدری بود. متاسفانه نتوانستم عکسی از مراسم تشییع بگیرم. الانم سرغت کم اینترنتم اجازه دانلود عکس شهید را نداد.

 2.خواستم فقط یادی از این شهید کنم. و بگم که این شهدا چه قدر مظلوم اند که برخی بی خبران  و دوستان که به حکم اسلام  و پیامبرش داخل دایره مسلمانی میخوانمیشان،، اسلام نشناسانی که به آنها تهمت جیره خواری سپاه قدس و ناخالصی در راه و هدفشان را میدهند. بدا به حالشان و خوشا به حال شهدای فدایی ناموس دو عالم، شفیعه روز جزا حضرت زینب(س*.

 

 

 

/ 4 نظر / 19 بازدید
تاریک فکر

میگند شهادت حقوقش هم بالاست؟! یکی دوتا را هم معاف میکنه توی کنکور هم مزیت داره شهادت قسمت ما میشد ای کاش

حرا

سلام. خدا و حضرت زینب ازشون نمیگذره کسانی که ب مدافعان حرم عمه ی شیعیان این تهمت های نا روا را می زنند. من در جریان ریز این قضیه هستم. دارم مطلبش را آماده می کنم که توی سایت ها بزنیم ایشون داوطلبانه رفت کاملا داوطلبانه

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

استاذنا

عکس لو رفته از اتاق خواب یک بسیجی http://ostazona.blogfa.com/post-258.aspx